Hakkımızda

Biz Kimiz?

Uzun yıllar Uluslararası firmalarda üst düzey görevlerde bulunduk. Bu süre zarfında işimizi doğru yaptık, doğru insanlarla bir araya gelip , işbirliğimizin ötesinde dostlar kazandık. Hem yurtiçi hem de yurtdışı sorumluklar alarak bilgi ve tecrübelerimizi artırdık. Sektörün en iyi ve öncü firmalarında çalıştığımız için , dünyadaki bir çok yeni gelişmenin anında Türkiye’ye getirilmesinde önemli görevlerde bulunduk. Sonunda bir baktık ki; tekstilden gıdaya , mobilyadan ambalaja , otomotivden matbaaya kadar birçok farklı sektörde birçok proje yapmışız. Hem kullanılan kimyasallar , hem de kullanılan makinalar konusunda müşterilerimize yardımcı olmuşuz. Müşteri – satıcı ilişkisini geçip , partner olmuşuz, bir olmuşuz. En önemlisi , işimizi severek yapmışız. Bu arada , başarılarımız ve duruşumuz sayesinde hem yurtiçinde , hem de yurtdışında müşterilerimiz , partnerlerimiz ve iş ortaklarımız tarafından sevilmişiz, güvenilmişiz. 

Hatta o kadar güven vermişiz ki ,  Dünyanın bir ucunda ve Türkiye’de  devasa yatırımlar yapan ve son teknoloji ile üretim yapan şu anda ki partnerlerimiz , Türkiye pazarında ürünlerini temsil etmemiz için bize teklif etmişler ve her türlü desteği vereceklerine dair bize güvence vermişler. Bu durumda , daha fazla beklemek olmazdı. Narkim Dış Ticaret ve Kimya Limited Şirketi işte bu şekilde doğdu. Bundan sonra da emin adımlarla yoluna devam ediyor. Her sektörde ve  her tutkal uygulamasında , hem yapıştırıcı hem de makine desteği sağlamak ,aynı zamanda  bizimle çalışan firmalara daha verimli ve daha düşük maliyetli çözümler sunabilmek için yola çıktık. Bu zamana kadar yaptığımız gibi , bundan sonra da , tutkaldan makinaya kadar her türlü ihtiyacınızda bize danışabilir , verimli ve kazançlı üretim için yapılması gerekenleri beraber planlama imkanı verebilirsiniz. 
 

 

Görev ve Sorumluluklarımız

  • Mükemmel sonuca ulaşabilmek için ; doğru ürün , doğru makine , doğru uygulama ve tedariğin planlı yapılması gerektiğini biliyor ve bütün iş planımızı bu değerler üzerine kuruyoruz. 
  • Doğru tedarikçiler ile çalışıyoruz.
  • Doğru ürünü , uygun maliyetli temin edebilmek adına , pazarın gereksinimlerini tedarikçimize doğru bir şekilde aktarıp , hedef tonajlar üzerinden maliyetleri oluşturup , fiyat avantajımızı yine pazarımızı  büyütmek için kullanıyoruz. 
  • Müşterilerimize sadece ürün tedarik etmek değil , sektörün her anlamda gelişmesine katkıda bulunmak için , yeni uygulamalar , yeni makinalar ve yeni üretim teknikleri hakkında bilgi ve danışmanlık desteği veriyoruz. 
  • Müşterimizin her zaman yanında olduğumuzu hissettirip , her türlü ihtiyaç ve  problemin çözümünde beraber çalışacağımıza söz veriyoruz. 

 

Vizyonumuz 
Dürüst ve sade bir şekilde işimizi yapmak ….

 
Copyright © 2020 Narkim | Tüm Hakları Saklıdır. Konseptika Yazılım